Apartament 1+1 ne Shitje Rruga e Elbasanit ne Tirane
Rruga e Elbasanit
135 000 €
Data e publikimit: March 4, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  65883
ap-11-ne-shitje-Rr-3-1.jpg
ap-11-ne-shitje-Rr-2-1.jpg
ap-11-ne-shitje-Rr-1-1.jpg
ap-11-ne-shitje-Rr-4-1.jpg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga Elbasanit prane Xhamis se Tabakëve , shitet apartament 1+1 me siperfaqe 70 m2, kati 5 ne nje pallat te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, korridor dhe ballkon. Apartamenti eshte i sapo restauruar.
Apartamenti disponon dokumetacion te rregullt hipotekor.Orientimi Jug – Perendim

Shitet 135 000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
70 ㎡
Tualete:
1
Kati:
5
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Parket
Bosh
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Yzberisht
88 248 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja