Apartament 1+1 ne shitje prane Komisariatit Nr..4 ne Tirane
70 000 €
Data e publikimit: January 9, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  65677
3-6.jpg
1-10.jpg
11-2.jpg
6-3.jpg
4-5.jpg
5-8.jpg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga Vangjel Capo , prane Komisariatit Nr.4 , shitet Apartament 2+1, siperfaqja  53 m2  me Hipotek, kati 5 i fundit ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno , dhome gjumi, ballkon dhe tualet me dritare. Shitet si ne foto.

Shitet 70.000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
53 ㎡
Tualete:
1
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Yzberisht
88 248 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja