Apartament 1+1 ne Shitje te Brryli Tirane
86 000 €
Data e publikimit: March 20, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  65791
11-ne-shitje-te-brryli-2-1.jpeg
11-ne-shitje-te-brryli-6-2.jpeg
11-ne-shitje-te-brryli-5-2.jpeg
11-ne-shitje-te-brryli-4-2.jpeg
11-ne-shitje-te-brryli-1-1.jpeg
11-ne-shitje-te-brryli-3-1.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Brryli, perballe maternitetit te ri, disponojme per shitje apartament 1+1 me siperfaqe 50.5 m2, totalisht i rikonstruktuar dhe i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te (jo te fundit)  te nje pallati egzistues me tulla te kuqe. Apartamenti organizohet ne soxhorno, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Cmimi diskutohet ne varesi te deklarimit.

Shitet 86000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
50.5 ㎡
Tualete:
1
Karakteristikat
Ballkon|Dhoma Gjumi|Hipotek|Kuzhine|Mobiluar|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Paskuqan
66 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
145 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi