Apartament 1+1 ne Shitje te Rruga e Elbasanit Tirane
Rruga e Elbasanit
135 000 €
/Çmimi i Plotë
Data e publikimit: July 2, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  68987
ppp
eee
ttt
oo
kkk
eeee

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga e Elbasanit, prane Deges se Thesarit, disponojme per shitje Apartament 1+1 me siperfaqe 56.4m2, kati i 4(i fundit) ne nje pallat ekzistues.
Apartamenti organizohet ne Sallon ndenjie+ambient gatimi, dhome gjumi, ballkon, korridor dhe tualet. Me dokumentacion te rregullt hipotekor.
Shitet  135000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
56.4 ㎡
Tualete:
1
Kati:
4
Karakteristikat
Ballkon
Mobiluar
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Yzberisht
88 248 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja