Apartament 1+1 ne Shitje te Viva Residence Tirane
101 550 €
Data e publikimit: February 22, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  65858
11-ne-shitje-te-ish-parku.png
ish-parku-1.png

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga Javer Male, mrapa qendres Glob, disponojme per shitje Apartament 1+1 me siperfaqe 67.7 m2, kati 2 ne nje pallat te ri ne ndertim. Apartamenti organizohet ne soxhorno,  dhome gjumi,  tualet dhe ballkon !

Shitet 101550 Euro

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
67.7 ㎡
Tualete:
1
Kati:
2
Karakteristikat
Ashensore|Ballkon|Bosh|Kati>kati 2|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Kristal Center
259 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Tirana Golden Park
173 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Rruga e Dibres
240 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Rruga Ferrit Xhajko
110 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Elbasanit
160 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Rruga e Elbasanit
173 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Fresk
1 050 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Stavri Themeli
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Shkoze
130 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Paskuqan
930 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi