Apartament 1+1 ne Shitje te Xhamia e Tabakeve Tirane
Xhamia e Tabakeve
110 000 €
Data e publikimit: June 4, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  67982
1+1 ne shitje te xhamia tabakeve (3)
1+1 ne shitje te xhamia tabakeve (1)
1+1 ne shitje te xhamia tabakeve (5)
1+1 ne shitje te xhamia tabakeve (1)
1+1 ne shitje te xhamia tabakeve (2)
1+1 ne shitje te xhamia tabakeve (4)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Prane Xhamise se Tabakeve, disponojme per shitje Apartament 1+ 1, me siperfaqe  55m2, kati 3, ne pallat ekzistues me tulla, me hipoteke. Apartamenti eshte  i restauruar totalisht dhe organizohet ne dhome ndenje se bashku me ambjentin e gatimit, dhome gjumi dhe tualet me dritare.
Shitet 110000 euro

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
55 ㎡
Sipërfaqe Neto:
53 ㎡
Tualete:
1
Kati:
4
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Parket
Bosh
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Yzberisht
88 248 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja