Apartament 1+1 ne shitje tek ASL 2 ne Tirane
Rruga Sadik Petrela
121 000 €
/Çmimi i Plotë
Data e publikimit: July 12, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  66050
Ap 1+1 ne shitje tek ASL2

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

ASL 2 , ish Venuja, shitet Apartament 1+1 me siperfaqe 71.14 m2, kati 5 i fundit ne nje kompleks te ri modern , i sapo perfunduar. Organizohet ne soxhorno, dhome gjumi, tualet, korridor dhe ballkon. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Bosh

Shitet 121 000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
71.14 ㎡
Sipërfaqe Neto:
59.3 ㎡
Tualete:
1
Kati:
5
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Parket
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Paskuqan
66 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
145 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi