Apartament 1+1 ne shitje tek Pazari i Ri (Stil Klasik Italian) ne Tirane
Pazari i Ri
250 000 €
Data e publikimit: December 16, 2023
Ne Shitje
ID e pronës:  65649
ap-11-ne-shitje-3-25.jpeg
ap-11-ne-shitje-5-21.jpeg
ap-11-ne-shitje-2-25.jpeg
ap-11-ne-shitje-9-5.jpeg
ap-11-ne-shitje-10-3.jpeg
ap-11-ne-shitje-6-18.jpeg
ap-11-ne-shitje-1-25.jpeg
ap-11-ne-shitje-7-16.jpeg
ap-11-ne-shitje-11-2.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Tek Pazari i Ri shitet apartament 1+1 me siperfaqe 100m2 me Hipotek, kati 6, pallat i ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, korridor dhe ballkon. Apartamenti eshte i stilit klasik italian, super investim, i gjithe me parket, me kondicioner.

Shitet 250 000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
100 ㎡
Tualete:
1
Kati:
6
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Parket
Mobiluar
Sistem Ngrohje
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Kristal Center
259 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Tirana Golden Park
173 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Rruga e Dibres
240 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Rruga Ferrit Xhajko
110 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Elbasanit
160 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Rruga e Elbasanit
173 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Fresk
1 050 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Stavri Themeli
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Shkoze
130 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Paskuqan
930 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi