Apartament 1+1 Ne Shitje Tek Rruga E Durresit Prane Kafe Flora
Rruga e Durresit
160 000 €
Data e publikimit: May 30, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  67300
Logo

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Apartament 1+1 Ne Shitje Tek Rruga E Durresit Prane Kafe Flora. Apartamenti ka siperfaqe 69m2 dhe ndodhet ne katin e 4 me ashensor ne nje pallat te ri. Organizohet nga koridori shperndares, salloni ndenjes sebashku me pjesen e gatimit nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. zona ne te cilen ndodhet te mundeson te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese sa me komode. Shitet i mobiluar. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Shitet 160000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
69 ㎡
Sipërfaqe Neto:
69 ㎡
Tualete:
1
Kati:
4
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Parket
Mobiluar
Sistem Ngrohje
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Yzberisht
88 248 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja