Apartament 1+1 Ne Shitje Tek Rruga e Elbasanit
Rruga e Elbasanit
103 680 €
/Çmimi i Plotë
Data e publikimit: June 28, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  68850
Apartament 1+1 ne shitje tek Rruga e elbasanit tek kompleksi Xheluksi (1)
Apartament 1+1 ne shitje tek Rruga e elbasanit tek kompleksi Xheluksi (2)
Apartament 1+1 ne shitje tek Rruga e elbasanit tek kompleksi Xheluksi (3)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Apartament 1+1 Ne Shitje Tek Rruga e Elbasanit Tek Kompleksi Xhelux. Apartamenti  ndodhet ne katin e 1 banim, ka siperfaqe totale 64.8m2, ku siperfaqe neto eshte 54,3m2, siperfaqe perbashket 10.5m2. Organizohet nga koridori shperndares, salloni ndenjes sebashku me pjesen e gatimit, nje dhome gjumi,nje tualet dhe nje ballkon. Zona ne te cilenndodhet apartamenti te mundeson te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese sa me komode. Faze ndertimi.

Shitet 103680 Euro

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
64,8 ㎡
Sipërfaqe Neto:
54,3 ㎡
Tualete:
1
Kati:
1
Dokumendacioni:
Ne Ndertim
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Bosh
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Kristal Center
259 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Tirana Golden Park
173 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Rruga e Dibres
240 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Rruga Ferrit Xhajko
110 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Elbasanit
160 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Rruga e Elbasanit
173 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Fresk
1 050 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Stavri Themeli
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Shkoze
130 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Paskuqan
930 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi