Apartament 1+1 Ne shitje tek Rruga e Dibres ne Tirane
Rruga Niko Avrami
77 000 €
/Çmimi i Plotë
Data e publikimit: July 13, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  64749
ap-11-me-qera-7-19.jpeg
ap-11-me-qera-5-29.jpeg
ap-11-me-qera-8-11.jpeg
ap-11-me-qera-3-31.jpeg
ap-11-me-qera-4-29.jpeg
ap-11-me-qera-2-31.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga e Dibres prane shkolles Bajram Curri jepet shitet apartament 1+1 me siperfaqe 60 m2 (53.6m2 ne Hipotek), kati 4, pallat egzistues i restauruar. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, korridor dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, i gjithe me parket. Prona disponon dokumetacion te rregullt hipotekor. Orientimi Jug/ Veri. Shitet si ne Foto.

Mundesi shitje  me Kredi.

Shitet 77 000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
60 ㎡
Tualete:
1
Kati:
4
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ballkon
Parket
Mobiluar
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Paskuqan
66 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
145 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi