Apartament 1+1 Ne Shitje Tek Univers City
Univers City
67 000 €
/Çmimi i Plotë
Data e publikimit: June 25, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  68770
universsss
01.-Render-Siper-Plan-min1

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Apartament 1+1 Ne Shitje Tek Univers City. Apartamenti ka siperfaqe totale 56m2,  ndodhet ne katin e 4 banim. Organizohet nga koridori shperndares, salloni ndenjes sebashku me pjesen e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Pallati ka nje cilesi te lart punimesh. Apartamenti behet i banueshem ne fund te vitit.

Shitet 67000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
56.49 ㎡
Sipërfaqe Neto:
49.27 ㎡
Tualete:
1
Kati:
4
Dokumendacioni:
Ne Ndertim
Karakteristikat
Ashensore
Bosh
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Kristal Center
259 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Tirana Golden Park
173 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Rruga e Dibres
240 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Rruga Ferrit Xhajko
110 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Elbasanit
160 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Rruga e Elbasanit
173 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Fresk
1 050 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Stavri Themeli
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Shkoze
130 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Paskuqan
930 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi