Apartament 1+1 Ne Shitje Tek Univers City
Univer City
55 870 €
/Çmimi i Plotë
Data e publikimit: June 4, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  67957
Apartament 1+1 ne shitje tek Univers City (1)
Apartament 1+1 ne shitje tek Univers City (2)
Apartament 1+1 ne shitje tek Univers City (3)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Apartament 1+1 Ne Shitje Tek Univers City. Apartamenti ka siperfaqe totale 55,87m2, ku siperfaqe e apartamentit 47,64m2 dhe siperfaqe perbashket 8,23m2, dhe ndodhet ne katin e 4 banim. Organizohet nga koridori shperndares, salloni ndenjes sebashku me pjesen e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Orientim Jug – Lindje. Ne faze tulle.

Shitet 55870 Euro

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
55,87 ㎡
Sipërfaqe Neto:
47,64 ㎡
Tualete:
1
Kati:
4
Dokumendacioni:
Ne Ndertim
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Bosh
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Kristal Center
259 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Tirana Golden Park
173 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Rruga e Dibres
240 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Rruga Ferrit Xhajko
110 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Elbasanit
160 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Rruga e Elbasanit
173 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Fresk
1 050 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Stavri Themeli
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Shkoze
130 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Paskuqan
930 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi