Apartament 1+1 ne shitje tek Urban Gate ne Astir
Astir
79 000 €
/Çmimi i Plotë
Data e publikimit: July 1, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  68981
254535_1-06-758x564
ap 1+1 ne shitje urban gate

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Astir , kompleksi Urban Gate , disponojm per shitje apartament 1+1 , me siperfaqe 65.9 m2 , ne katin e 3 ne kompleks te ri ne faze ndertimi. Apartamenti organizohet nga soxhorno ,  dhome gjumi , tualet , koridor dhe ballkon. Shitet bosh. Afati perfundimit per 1 vit. Dsponon dhe garazhd me cmim Extra.

Shitet : 79,000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
65.9 ㎡
Tualete:
1
Kati:
3
Dokumendacioni:
Ne Ndertim
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Kristal Center
259 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Tirana Golden Park
173 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Rruga e Dibres
240 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Rruga Ferrit Xhajko
110 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Elbasanit
160 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Rruga e Elbasanit
173 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Fresk
1 050 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Stavri Themeli
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Shkoze
130 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Paskuqan
930 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi