Apartament 1+1+Post Parkimi tek Kodra e Diellit ne Tirane
Kodra e Diellit
600 €
/Muaj
Data e publikimit: June 6, 2024
Me Qera
ID e pronës:  68085
ap 1+1+post parkimi (5)
ap 1+1+post parkimi (9)
ap 1+1+post parkimi (8)
ap 1+1+post parkimi (2)
ap 1+1+post parkimi (3)
ap 1+1+post parkimi (6)
ap 1+1+post parkimi (7)
ap 1+1+post parkimi (1)
ap 1+1+post parkimi (4)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Kodra e Diellit ne rrugen Bill Klinton jepet me qera apartament 1+1+post parkimi me siperfaqe 70 m2, kati 1 pallat i ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi, tulalet, korridor dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, me kondicioner.

Jepet me qera 600 Euro

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
70 ㎡
Sipërfaqe Neto:
62 ㎡
Tualete:
1
Kati:
1
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Mobiluar
Sistem Ngrohje
Kondicioner
Parkim
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Dibres
500 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Don Bosko
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kopshti Zoologjik
1 200 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Ramazan Demneri
470 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Botanik
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Kopshti Botanik
450 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Prane Square 21
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rezidenca Platea
450 €
/Muaj
Danja Kaja