Apartament 2+1 me qira te Liqeni i Thate ne Tirane
650 €
Data e publikimit: December 18, 2023
Me Qera
ID e pronës:  63844
Apartament-me-qira-te-rruga-e-ullishtes-1.jpeg
Apartament-me-qira-te-rruga-e-ullishtes-7.jpeg
Apartament-me-qira-te-rruga-e-ullishtes-4.jpeg
Apartament-me-qira-te-rruga-e-ullishtes-3.jpeg
Apartament-me-qira-te-rruga-e-ullishtes-2.jpeg
Apartament-me-qira-te-rruga-e-ullishtes-6.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Liqeni i Thate, Rruga e Ullishtes, jepet me qira Apartament 2+1+2, me siperfaqe 104 m2, kati i 4 banim. Apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Jepet i mobiluar si ne foto, me kondicioner. Orientimi Jug/Lindje. Dy vende parkimi te perfshira ne cmim.

Jepet me qira 650 Euro ne muaj

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
104 ㎡
Tualete:
2
Karakteristikat
Ashensore|Ballkon|Dhoma Gjumi|Sistem Ngrohje>kondicioner|Kuzhine|Mobiluar|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Dibres
500 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Don Bosko
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kopshti Zoologjik
1 200 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Ramazan Demneri
470 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Botanik
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Kopshti Botanik
450 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Prane Square 21
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rezidenca Platea
450 €
/Muaj
Danja Kaja