Apartament 2+1 +2 Ne Shitje ne Linze
Linze
100 000 €
/Çmimi i Plotë
Data e publikimit: June 28, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  68858
Apartament 2+1+2 ne shitje ne Linze (1)
Apartament 2+1+2 ne shitje ne Linze (2)
Apartament 2+1+2 ne shitje ne Linze (3)
Apartament 2+1+2 ne shitje ne Linze (4)
Apartament 2+1+2 ne shitje ne Linze (5)
Apartament 2+1+2 ne shitje ne Linze (6)
Apartament 2+1+2 ne shitje ne Linze (7)
Apartament 2+1+2 ne shitje ne Linze (8)
Apartament 2+1+2 ne shitje ne Linze (9)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Apartament 2+1 +2 Ne Shitje ne Linze. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim, ka siperfaqe totale 89,69m2, ku siperfaqe neto eshte 78,64m, siperfaqe e perbashket 11,05m2. Organizohet nga koridori shperndares, salloni ndenjes sebashku me pjesen e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Ashensori ne punim.

Shitet 100000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
89,69 ㎡
Sipërfaqe Neto:
78,64 ㎡
Tualete:
2
Kati:
3
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Parket
Mobiluar
Sistem Ngrohje
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Yzberisht
88 248 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja