Apartament 2+1 +2 Ne Shitje Tek Univers City
95 000 €
Data e publikimit: February 29, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  65875
apartament-21-per-shitje-tek-univer-city-2.jpeg
apartament-21-per-shitje-tek-univer-city-1.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Apartament 2+1+2 Ne Shitje Tek Univers City. Apartamenti ka siperfaqe totale 91.2m2, ku siperfaqe e apartamentit eshte 77.3m2, dhe siperfaqe e perbashket 13.9m2. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate banim. Organizohet nga koridori shperndares, salloni ndenjes se bashku me pjesen e gatimit, nje dhome gjumi matrimoniale, dhome gjumi per femije, dy tualete dhe nje ballkon.Orientim Perendim.

Shitet 95000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
91.2 ㎡
Tualete:
2
Kati:
7
Karakteristikat
Ashensore|Ballkon|Bosh|Dhoma Gjumi|Kati>kati 7|Kuzhine|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Yzberisht
88 248 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja