Apartament 2+1+ Garazh ne Shitje te Rruga Ura Tirane
110 000 €
Data e publikimit: February 22, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  65732
21-ne-shitje-te-rruga-ura-5.jpeg
21garazh-ne-shitje-te-rruga-ura-5.png
21-ne-shitje-te-rruga-ura-2.jpeg
21-ne-shitje-te-rruga-ura-4.jpeg
21-ne-shitje-te-rruga-ura-3.jpeg
bb.png
21-ne-shitje-te-rruga-ura-1.jpeg
21-ne-shitje-te-rruga-ura-6.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga Azem Galica, te Rruga Ura, disponojme per shitje Apartament 2+1, me siperfaqe 112.9 m2, kati 4 banim(jo i fundit) ne nje pallat te ri me ashensor, bosh. Apartamenti organizohet nga soxhorno se bashku me kendin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor shperndares dhe ballkon te bollshem. Apartamenti ka nje planimetri kuadratike dhe hapsira te bollshme. Akses direkt ne unazen e madhe. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Ne cmim perfshihet edhe nje garazh me siperfaqe 35.1 m2, kati-1. Mundesi shitje dhe me kredi !

Shitet 110000 Euro (i diskutueshem)

 

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
148 ㎡
Tualete:
2
Kati:
4
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Paskuqan
66 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
145 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi