Apartament 2+1 + Garazh Ne Shitje Tek Fresku
145 000 €
Data e publikimit: March 12, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  65906
Apartament-21Garazh-ne-shitje-tek-fresku-tek-depo-e-ujit-6.jpeg
Apartament-21Garazh-ne-shitje-tek-fresku-tek-depo-e-ujit-5.jpeg
Apartament-21Garazh-ne-shitje-tek-fresku-tek-depo-e-ujit-4.jpeg
Apartament-21Garazh-ne-shitje-tek-fresku-tek-depo-e-ujit-3.jpeg
Apartament-21Garazh-ne-shitje-tek-fresku-tek-depo-e-ujit-2.jpeg
Apartament-21Garazh-ne-shitje-tek-fresku-tek-depo-e-ujit-1.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Apartament 2+1 + Garazh Ne Shitje Tek Fresku. Apartamenti ndodhet tek depo e ujit. Ka siperfaqe 105m2, ndodhet ne katin e 3 me ashensor. Siperfaqe e garazhit 22m2. Organizohet nga koridori shperndares, salloni ndenjes sebashku me pjesen e gatimit, nje dhome gjumi matrimoniale, nje dhome gjumi per femije, nje tualet dhe nje ballkon.E arreduar ne menyre bashkohore. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti te jep facilitete te duhura per nje jetese sa me komode.Orientim jug-lindje.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Shitet 145000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
105 ㎡
Tualete:
1
Kati:
3
Karakteristikat
Ashensore|Ballkon|Dhoma Gjumi|Garazh|Hipotek|Kati>kati 3|Sistem Ngrohje>kondicioner|Kuzhine|Lavastovilje|Mobiluar|Parket|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Yzberisht
88 248 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja