Apartament 2+1 me qera 21 Dhjetori ne Tirane
690 €
Data e publikimit: August 3, 2023
Me Qera
ID e pronës:  65273
Apartament-21-me-qera-21-Dhjetori-4-1.jpeg
Apartament-21-me-qera-21-Dhjetori-1-2.jpeg
Apartament-21-me-qera-21-Dhjetori-6-1.jpeg
Apartament-21-me-qera-21-Dhjetori-5-1.jpeg
Apartament-21-me-qera-21-Dhjetori-3-1.jpeg
Apartament-21-me-qera-21-Dhjetori-7-1.jpeg
Apartament-21-me-qera-21-Dhjetori-2-2.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

21 Dhjetori, Kompleksi Magnet, jepet me qera Apartament 2+1, siperfaqja 92m2, kati 3 me ashensor. Apartameti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Jepet me qera 690 Euro ne muaj

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
92 ㎡
Tualete:
1
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga Ramazan Demneri
470 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Botanik
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Kopshti Botanik
450 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Prane Square 21
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rezidenca Platea
450 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Liqeni i Thate
500 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Ali Dem
450 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kompleksi Delijorgji
700 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Pazari i Ri
650 €
/Muaj
Saimir Zyli