Apartament 2+1 me qera afer Rezidenca Kodra e Diellit 2 ne Tirane
600 €
Data e publikimit: December 18, 2023
Me Qera
ID e pronës:  63642
ap-21-me-qera-tek-rezidenca-kodra-e-diellit-2-10.jpeg
ap-21-me-qera-tek-rezidenca-kodra-e-diellit-2-8.jpeg
ap-21-me-qera-tek-rezidenca-kodra-e-diellit-2-9.jpeg
ap-21-me-qera-tek-rezidenca-kodra-e-diellit-2-7.jpeg
ap-21-me-qera-tek-rezidenca-kodra-e-diellit-2-6.jpeg
ap-21-me-qera-tek-rezidenca-kodra-e-diellit-2-5.jpeg
ap-21-me-qera-tek-rezidenca-kodra-e-diellit-2-4.jpeg
ap-21-me-qera-tek-rezidenca-kodra-e-diellit-2-3.jpeg
ap-21-me-qera-tek-rezidenca-kodra-e-diellit-2-15.jpeg
ap-21-me-qera-tek-rezidenca-kodra-e-diellit-2-11.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Prane Rezidences Kodra e Diellit 2, jepet me qera Apartament 2+1, me siperfaqe 100 m2, kati 1. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet, korridor, depo dhe kopesht. Apartamenti eshte i mobiluar ne menure bashkekohore, me kondicioner.

Apartamenti disponon edhe 1 vend parkimi te perfshire ne cmim.

Jepet me qera 600 Euro ne muaj

Kusht qeraja e muajt pare qeraja e muajt fundit dhe nje qera garanci.

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
100 ㎡
Tualete:
1
Kati:
1
Karakteristikat
Ballkon|Dhoma Gjumi|Garazh|Kati>kati 1|Sistem Ngrohje>kondicioner|Kuzhine|Mobiluar|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

21 Dhjetori
750 €
/Muaj
Saimir Zyli

Qera

Rruga e Dibres
500 €
Eneo Kajo

Qera

Kongresi Manastirit
450 €
/Muaj
Eneo Kajo

Qera

Liqeni i Thate
1 200 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Rruga Loni Ligori
360 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Zologjik
600 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Rruga Zef Jubani
750 €
Danja Kaja

Qera

Rruga Kongresi Manastirit
480 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Liqeni i Thate
800 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Rruga Ferit Xhajko
400 €
Bajram Alldervishi