Apartament 2+1 me qera Astir Tirane
Astir
500 €
/Muaj
Data e publikimit: June 25, 2024
Me Qera
ID e pronës:  68756
apartament-me-qera-2-1-astir (1)
apartament-me-qera-2-1-astir
apartament-me-qera-2-1-astir (2)
apartament-me-qera-2-1-astir (3)
apartament-me-qera-2-1-astir (4)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Astir, perball 2 palmave, jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 103m2 , kati i 3 i nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, koridor shperndares dhe tualeti. Apatamenti jepet dhe per zyra.

Jepet 500 Euro / muaj.

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
103 ㎡
Sipërfaqe Neto:
103 ㎡
Tualete:
1
Kati:
3
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ashensore
Mobiluar
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

21 Dhjetori
750 €
/Muaj
Saimir Zyli

Qera

Rruga e Dibres
500 €
Eneo Kajo

Qera

Kongresi Manastirit
450 €
/Muaj
Eneo Kajo

Qera

Liqeni i Thate
1 200 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Rruga Loni Ligori
360 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Zologjik
600 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Rruga Zef Jubani
750 €
Danja Kaja

Qera

Rruga Kongresi Manastirit
480 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Liqeni i Thate
800 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Rruga Ferit Xhajko
400 €
Bajram Alldervishi