Apartament 2+1 me qera Komuna e Parisit ne Tirane
Rruga Merdar Shtylla
600 €
/Muaj
Data e publikimit: June 3, 2024
Me Qera
ID e pronës:  67872
IMG_4336
IMG_4341
IMG_4347
IMG_4343
IMG_4344
IMG_4350

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Komune e Parisit, prane Credin Bank , disponojme per qira Apartament 2+1 me siperfaqe 105m2, kati i 8 i nje pallati te ri me ashensor . Apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Ofrohet si ne Foto.

Jepet 600 euro

Lirohet me 1 korrik !!

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
105 ㎡
Tualete:
2
Kati:
8
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Mobiluar
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Dibres
500 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Don Bosko
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kopshti Zoologjik
1 200 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Ramazan Demneri
470 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Botanik
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Kopshti Botanik
450 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Prane Square 21
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rezidenca Platea
450 €
/Muaj
Danja Kaja