Apartament 2+1 me qera Liqeni I Thate Tirane
Liqeni i Thate
900 €
/Muaj
Data e publikimit: June 28, 2024
Me Qera
ID e pronës:  68903
IMG_4992
IMG_4993
IMG_5016 (1)
IMG_4997
IMG_4998
IMG_5002
IMG_5006
IMG_5009

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Liqeni i Thate, prane Kopshtit Botanik, jepet me qera apartament 2+1+2 me siperfaqe 100m2, kati i 1 i nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, koridor shperndares dhe 2 tualete.

Jepet 900 Euro / muaj.

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
100 ㎡
Sipërfaqe Neto:
100 ㎡
Tualete:
2
Kati:
1
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Parket
Mobiluar
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga Ramazan Demneri
470 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Botanik
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Kopshti Botanik
450 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Prane Square 21
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rezidenca Platea
450 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Liqeni i Thate
500 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Ali Dem
450 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kompleksi Delijorgji
700 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Pazari i Ri
650 €
/Muaj
Saimir Zyli