Apartament 2+1 me qera Mine Peza ne Tirane
600 €
Data e publikimit: February 23, 2024
Me Qera
ID e pronës:  65860
BBB88E48-EB67-4E48-A709-DB3E5C55A79F.jpeg
660E0D24-C45F-4747-B95A-27F2517383C8.jpeg
6AD9D0FD-EE5A-4881-A41B-E06ACB525AA3.jpeg
A72BFEA6-0717-4DFE-BF02-AE0D9CA13B0B.jpeg
D317023A-531E-4B42-94AD-757357E67E43.jpeg
964C1751-242A-4E60-B6B7-2ACA09BBF738.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga Mine Peza , prane Prokurorise , jepet me qera apartament 2+1, me siperfaqe 87 m2, kati i 2 pallat i ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi,  tualete dhe ballkon. Ofrohet teresisht i mobiluar.

Jepet me qera 600 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
87 ㎡
Tualete:
1
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Dibres
500 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Don Bosko
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kopshti Zoologjik
1 200 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Ramazan Demneri
470 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Botanik
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Kopshti Botanik
450 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Prane Square 21
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rezidenca Platea
450 €
/Muaj
Danja Kaja