Apartament 2+1 me Qera Myslym Shyri Tirane
Rruga Myslym Shyri
700 €
/Muaj
Data e publikimit: June 4, 2024
Me Qera
ID e pronës:  67973
jepet-per-qera-apartament-2-1-myslym-shyri (8)
jepet-per-qera-apartament-2-1-myslym-shyri
jepet-per-qera-apartament-2-1-myslym-shyri (2)
jepet-per-qera-apartament-2-1-myslym-shyri (3)
jepet-per-qera-apartament-2-1-myslym-shyri (4)
jepet-per-qera-apartament-2-1-myslym-shyri (6)
jepet-per-qera-apartament-2-1-myslym-shyri (5)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Myslym Shyri, prane karburant Kastrati, japim me  qira apartament 2+1, me siperfaqe 100m2, kati i 9 jo i fundit me ashensor, eshte i arreduar teresisht ne menyre bashkekohore. Apartamenti organizohet ne  soxhorno, 2 dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Mundesi garazhdi me cmim ekstra.

Jepet me Qera 700 Euro/Muaj

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
100 ㎡
Sipërfaqe Neto:
100 ㎡
Tualete:
1
Kati:
9
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Mobiluar
Kondicioner
Parkim
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Dibres
500 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Don Bosko
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kopshti Zoologjik
1 200 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Ramazan Demneri
470 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Botanik
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Kopshti Botanik
450 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Prane Square 21
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rezidenca Platea
450 €
/Muaj
Danja Kaja