Apartament 2+1 me Qera ne Bllok ne Tirane
Bllok
700 €
/Muaj
Data e publikimit: June 27, 2024
Me Qera
ID e pronës:  68823
ap 2+1 me qera ne bllok (1)
ap 2+1 me qera ne bllok (7)
ap 2+1 me qera ne bllok (4)
ap 2+1 me qera ne bllok (3)
ap 2+1 me qera ne bllok (2)
ap 2+1 me qera ne bllok (5)
ap 2+1 me qera ne bllok (6)
f096b8d0-45fd-49f4-9b2b-2ad06b0d508f

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Bllok , prane Sky Tower , japim me  qira apartament 2+1, me siperfaqe 100m2, kati i 5 pallat i ri me 2 ashensor. Apartamenti organizohet ne  soxhorno, 2 dhome gjumi, tualet dhe 2 ballkone.Ofrohet si ne Foto.

Jepet me Qera 700 Euro/Muaj

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
100 ㎡
Tualete:
1
Kati:
5
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Mobiluar
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

21 Dhjetori
750 €
/Muaj
Saimir Zyli

Qera

Rruga e Dibres
500 €
Eneo Kajo

Qera

Kongresi Manastirit
450 €
/Muaj
Eneo Kajo

Qera

Liqeni i Thate
1 200 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Rruga Loni Ligori
360 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Zologjik
600 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Rruga Joklin Persi
450 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Rruga Zef Jubani
750 €
Danja Kaja

Qera

Rruga Kongresi Manastirit
480 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Liqeni i Thate
800 €
/Muaj
Danja Kaja