Apartament 2+1 me Qera ne Bllok
Rruga Sami Frasheri
740 €
/Muaj
Data e publikimit: June 5, 2024
Me Qera
ID e pronës:  68040
apartament-2-1-tek-shkolla-pero-nini (9)
apartament-2-1-tek-shkolla-pero-nini (4)
apartament-2-1-tek-shkolla-pero-nini (8)
apartament-2-1-tek-shkolla-pero-nini (2)
apartament-2-1-tek-shkolla-pero-nini (1)
apartament-2-1-tek-shkolla-pero-nini (3)
apartament-2-1-tek-shkolla-pero-nini (5)
apartament-2-1-tek-shkolla-pero-nini (7)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga Sami Frasheri, prane Gjimnazi Petro Nini Luarasi, japim me  qira apartament 2+1, me siperfaqe 100m2, kati i 2 pa ashensor, eshte i arreduar teresisht ne menyre bashkekohore. Apartamenti organizohet ne  soxhorno, 2 dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Jepet me Qera 740 Euro/Muaj.

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
100 ㎡
Sipërfaqe Neto:
100 ㎡
Tualete:
1
Kati:
2
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ballkon
Mobiluar
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Liqeni i Thate
500 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Ali Dem
450 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kompleksi Delijorgji
700 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Pazari i Ri
650 €
/Muaj
Saimir Zyli

Qera

Prane Square 21
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Brryli
400 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Ali Dem
490 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
550 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Sadik Petrela
400 €
/Muaj
Danja Kaja