Apartament 2+1 me Qera ne Don Bosko
Rruga Muzaket
600 €
/Muaj
Data e publikimit: June 5, 2024
Me Qera
ID e pronës:  68071
apartament-2-1-me-qera-don-bosko-pallati-al-mak (11)
apartament-2-1-me-qera-don-bosko-pallati-al-mak
apartament-2-1-me-qera-don-bosko-pallati-al-mak (1)
apartament-2-1-me-qera-don-bosko-pallati-al-mak (2)
apartament-2-1-me-qera-don-bosko-pallati-al-mak (3)
apartament-2-1-me-qera-don-bosko-pallati-al-mak (5)
apartament-2-1-me-qera-don-bosko-pallati-al-mak (6)
apartament-2-1-me-qera-don-bosko-pallati-al-mak (7)
apartament-2-1-me-qera-don-bosko-pallati-al-mak (8)
apartament-2-1-me-qera-don-bosko-pallati-al-mak (9)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Pallati Al-Mak, disponojm per qira apartament 2+1, me siperfaqe 105 m2, kati i 3 i nje pallati te ri. Apartamenti eshte i sapo rinovuar dhe i arreduar teresisht ne menyre bashkekohore. Apartamenti organizohet ne  soxhorno, 2 dhome gjumi, 2 tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte i pajisur me vendparkimi te rezervuar vetem per banoret rezident te pallatit.

Jepet me Qera 600 Euro/Muaj.

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
105 ㎡
Sipërfaqe Neto:
105 ㎡
Tualete:
2
Kati:
3
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Parket
Mobiluar
Kondicioner
Parkim
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga Ramazan Demneri
470 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Botanik
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Kopshti Botanik
450 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Prane Square 21
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rezidenca Platea
450 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Liqeni i Thate
500 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Ali Dem
450 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kompleksi Delijorgji
700 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Pazari i Ri
650 €
/Muaj
Saimir Zyli