Apartament 2+1 me qera ne qender ne Tirane
Qender
1 500 €
/Muaj
Data e publikimit: June 18, 2024
Me Qera
ID e pronës:  68547
ap 2+1 me qera qender (2)
ap 2+1 me qera qender (4)
ap 2+1 me qera qender (5)
ap 2+1 me qera qender (1)
ap 2+1 me qera qender (6)
ap 2+1 me qera qender (7)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Ne qender , tek Galeria , jepet me qera apartament 2+1 , me siperfaqe 140m2 , ne katin e 9 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga salloni ndenjes , 2 dhoma gjumi , kordidor ,tualet dhe ballkon. Ofrohet si ne foto.

Jepet 1500 Euro / Muaj

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
140 ㎡
Tualete:
1
Kati:
9
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Parket
Mobiluar
Sistem Ngrohje
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Dibres
500 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Don Bosko
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kopshti Zoologjik
1 200 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Ramazan Demneri
470 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Botanik
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Kopshti Botanik
450 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Prane Square 21
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rezidenca Platea
450 €
/Muaj
Danja Kaja