Apartament 2+1 me qera Residenca Kodra e Diellit 2 ne Tirane
850 €
Data e publikimit: December 19, 2023
Me Qera
ID e pronës:  65659
ap-21-me-qera-kodra-2-2.jpg
ap-21-me-qera-kodra-2-1.jpg
ap-21-me-qera-kodra-2-5.jpg
ap-21-me-qera-kodra-2-4.jpg
ap-21-me-qera-kodra-2-3.jpg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rezidences Kodra e Diellit 2 , jepet me qera Apartament 2+1, me siperfaqe 120 m2, kati 2. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore. Jepet si ne foto.

Jepet me Qera : 850 Euro / Muaj

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
126 ㎡
Tualete:
2
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga Ramazan Demneri
470 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Botanik
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Kopshti Botanik
450 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Prane Square 21
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rezidenca Platea
450 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Liqeni i Thate
500 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Ali Dem
450 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kompleksi Delijorgji
700 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Pazari i Ri
650 €
/Muaj
Saimir Zyli