Apartament 2+1 me Qera Rruga e Barrikadave Tirane
Rruga e Barrikadave
1 500 €
/Muaj
Data e publikimit: June 10, 2024
Me Qera
ID e pronës:  65464
21-me-qera-te-rruga-e-barrikadave-9.jpeg
21-me-qera-te-rruga-e-barrikadave-4.jpeg
21-me-qera-te-rruga-e-barrikadave-8.jpeg
21-me-qera-te-rruga-e-barrikadave-2.jpeg
21-me-qera-te-rruga-e-barrikadave-3.jpeg
21-me-qera-te-rruga-e-barrikadave-6.jpeg
21-me-qera-te-rruga-e-barrikadave-7.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga e Barrikadave,  afer shkolles Lidhja e Prizrenit, japim  per qira apartament 2+1, me siperfaqe 64m2, kati i 4 me ashensor ne nje pallat te sapo perfunduar. Apartamenti organizohet ne soxhorno, 2 dhoma gjumi dhe tualeti. Apartamenti eshte i pabanuar me pare dhe eshte i arreduar i gjithi me arkitekt. Post Parkim i perfshire ne cmim !

Jepet me Qera 1500 Euro/Muaj

Lirohet ne daten 15 Korrik.

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
64 ㎡
Tualete:
1
Kati:
4
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Parket
Mobiluar
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Liqeni i Thate
500 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Ali Dem
450 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kompleksi Delijorgji
700 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Pazari i Ri
650 €
/Muaj
Saimir Zyli

Qera

Prane Square 21
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Brryli
400 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Ali Dem
490 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
550 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Sadik Petrela
400 €
/Muaj
Danja Kaja