Apartament 2+1 me qera Sauk Tirane
500 €
Data e publikimit: September 6, 2023
Me Qera
ID e pronës:  65474
21-me-qera-te-kthesa-saukut-4.jpeg
21-me-qera-te-kthesa-saukut-3.jpeg
21-me-qera-te-kthesa-saukut-6.jpeg
21-me-qera-te-kthesa-saukut-1.jpeg
21-me-qera-te-kthesa-saukut-2.jpeg
21-me-qera-te-kthesa-saukut-7.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Sauk afer “Porta e gjelber” jepet me qera  kati i pare i banimit ne nje Vile 4-kateshe, me tipologji 2 +1, siperfaqe 120 m2, i mobiluar organizohet ne  ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, tarrace, verande, vendparkim, oborr, kopesht. E ndodhur ne lagje me vila private dhe kompleks rezidencial, banesa te ofron qetesi e siguri.

Jepet me Qera 500 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
120 ㎡
Tualete:
1
Kati:
2
Karakteristikat
Ballkon|Hipotek|Kati>kati 2|Kuzhine|Mobiluar|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Dibres
500 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Don Bosko
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kopshti Zoologjik
1 200 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Ramazan Demneri
470 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Botanik
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Kopshti Botanik
450 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Prane Square 21
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rezidenca Platea
450 €
/Muaj
Danja Kaja