Apartament 2+1 me Qera te Pazari i Ri ne Tirane
1 000 €
Data e publikimit: February 27, 2023
Me Qera
ID e pronës:  63414
21-me-qera-te-pazari-i-ri-10.jpeg
21-me-qera-te-pazari-i-ri-1.jpeg
21-me-qera-te-pazari-i-ri-2.jpeg
21-me-qera-te-pazari-i-ri-8.jpeg
21-me-qera-te-pazari-i-ri-9.jpeg
21-me-qera-te-pazari-i-ri-13.jpeg
21-me-qera-te-pazari-i-ri-4.jpeg
21-me-qera-te-pazari-i-ri-6.jpeg
21-me-qera-te-pazari-i-ri-11.jpeg
21-me-qera-te-pazari-i-ri-14.jpeg
21-me-qera-te-pazari-i-ri-15.jpeg
21-me-qera-te-pazari-i-ri-12.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Pazari i Ri, jepet me qera Apartament 2+1, siperfaqe 126 m2, kati 6 ne nje pallat te ri me ashensor, i mobiluar ne menyre bashkohore, parket, kondicioner. Apartamenti organizohet ne soxhorno, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, koridori, tualeti dhe 2 ballkone. Orientimi Jug-Lindje.

Apartamenti disponon edhe nje post parkimi te perfshire ne cmim.

Jepet me qera 1000 Euro (Neto)

Lirohet ne fund te marsit.

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
126 ㎡
Tualete:
1
Kati:
6
Karakteristikat
Sistem Ngrohje>3 kondicioner|Ashensore|Ballkon|Dhoma Gjumi|Garazh|Hipotek|Kati>kati 6|Kuzhine|Mobiluar|Parket|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Liqeni i Thate
500 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Ali Dem
450 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kompleksi Delijorgji
700 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Pazari i Ri
650 €
/Muaj
Saimir Zyli

Qera

Prane Square 21
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Brryli
400 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Ali Dem
490 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
550 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Sadik Petrela
400 €
/Muaj
Danja Kaja