Apartament 2+1 me Qera tek Brryli
Brryli
470 €
/Muaj
Data e publikimit: July 11, 2024
Me Qera
ID e pronës:  69232
brryli 2+1 (2)
brryli 2+1 (3)
brryli 2+1 (4)
brryli 2+1 (5)
brryli 2+1 (1)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Brryli, prane karbuarant Eida, ofrojme  per qira Apartament 2+1, me siperfaqe 72m2, kati i 4 ne pallat ekzistues. Organizohet ne soxhorno, 2 dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Jepet me Qera 470 Euro/Muaj

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
72 ㎡
Sipërfaqe Neto:
72 ㎡
Tualete:
1
Kati:
4
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ballkon
Mobiluar
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Dibres
500 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Don Bosko
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kopshti Zoologjik
1 200 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Ramazan Demneri
470 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Botanik
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Kopshti Botanik
450 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Prane Square 21
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rezidenca Platea
450 €
/Muaj
Danja Kaja