Apartament 2+1 me qera tek Green City ne Astir ne Tirane
Green City
800 €
/Muaj
Data e publikimit: June 24, 2024
Me Qera
ID e pronës:  65373
ap-21-me-qera-ne-Astir-7.jpg
ap-21-me-qera-ne-Astir-1-2.jpg
ap-21-me-qera-ne-Astir-6.jpg
ap-21-me-qera-ne-Astir-8.jpg
ap-21-me-qera-ne-Astir-4-1.jpg
ap-21-me-qera-ne-Astir-5.jpg
ap-21-me-qera-ne-Astir-3-2.jpg
ap-21-me-qera-ne-Astir-2-1.jpg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Astir , Tek Green City , jepet me qera apartament 2+1 , me siperfaqe 120m2 , kati 2 banim. Apartamenti organizohet nga soxhorno , 2 dhoma gjumi , koridor shperndares , 2 tualete . Apatamenti eshte totalisht i arreduar , me parket , sistem chiller , grila dhe perde me pult. Ofrohet si ne foto bashke me nje post parkimi te perfshir ne cmim.

Jepet 800 Euro / muaj

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
120 ㎡
Tualete:
2
Kati:
2
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Parket
Mobiluar
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Dibres
500 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Don Bosko
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kopshti Zoologjik
1 200 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Ramazan Demneri
470 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Botanik
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Kopshti Botanik
450 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Prane Square 21
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rezidenca Platea
450 €
/Muaj
Danja Kaja