Apartament 2+1 me qera tek Kompleksi Square 21 ne Tirane
1 100 €
Data e publikimit: April 17, 2023
Me Qera
ID e pronës:  65308
Apartament-21-me-qera-Kompleksi-Square-21-8.jpeg
Apartament-21-me-qera-Kompleksi-Square-21-7.jpeg
Apartament-21-me-qera-Kompleksi-Square-21-5.jpeg
Apartament-21-me-qera-Kompleksi-Square-21-4.jpeg
Apartament-21-me-qera-Kompleksi-Square-21-1.jpeg
Apartament-21-me-qera-Kompleksi-Square-21-2.jpeg
Apartament-21-me-qera-Kompleksi-Square-21-12.jpeg
Apartament-21-me-qera-Kompleksi-Square-21-9.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga e Kavajes, Kompleksi Square 21, jepet me qera Apartament 2+1, siperfaqja 100m2, kati 8 me ashensor. Apartamenti organizohet mga soxhorno, 2 dhoma dhumi, 2 tualete, ballkon. Apartament i arreduar modern dhe cilesor. Disponon edhe 1 post parkimi

Jepet me qera 1100 euro ne muaj

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
100 ㎡
Tualete:
2
Kati:
8
Karakteristikat
Ballkon|Dhoma Gjumi|Kati>kati 8|Sistem Ngrohje>kondicioner|Kuzhine|Mobiluar|Parket|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Dibres
500 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Don Bosko
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kopshti Zoologjik
1 200 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Ramazan Demneri
470 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Botanik
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Kopshti Botanik
450 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Prane Square 21
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rezidenca Platea
450 €
/Muaj
Danja Kaja