Apartament 2+1 me Qera tek Liqeni Thate ne Tirane
750 €
Data e publikimit: September 6, 2023
Me Qera
ID e pronës:  65472
ap-21-me-qera-Liqeni-9.jpg
ap-21-me-qera-Liqeni-7.jpg
ap-21-me-qera-Liqeni-6.jpg
ap-21-me-qera-Liqeni-8.jpg
ap-21-me-qera-Liqeni-5.jpg
ap-21-me-qera-Liqeni-3.jpg
ap-21-me-qera-Liqeni-1.jpg
ap-21-me-qera-Liqeni-2.jpg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga Eduard Mano , prane kopshtit Zoologjik , jepet me qera Apartament 2+1 + parkim te perfshire ne cmim , me siperfaqe 115m2 , ne katin e 3 me ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno , 2 dhoma gjumi , 2 tualete ( njeri me dritare ) dhe 2 ballkone. Totalisht i areduar dhe investuar.

Kusht : Qeraja muajit te pare , te fundit dhe nje garanci.

Jepet 750 Euro / Muaj

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
115 ㎡
Tualete:
2
Kati:
3
Karakteristikat
Ashensore|Ballkon|Dhoma Gjumi|Garazh|Kati>kati 3|Sistem Ngrohje>kondicioner|Kuzhine|Mobiluar|Parket|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga Ramazan Demneri
470 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Botanik
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Kopshti Botanik
450 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Prane Square 21
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rezidenca Platea
450 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Liqeni i Thate
500 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Ali Dem
450 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kompleksi Delijorgji
700 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Pazari i Ri
650 €
/Muaj
Saimir Zyli