Apartament 2+1 me qera tek Rruga 5 Maj ne tirane
500 €
Data e publikimit: November 14, 2023
Me Qera
ID e pronës:  65507
ap-21-me-qera-ne-rrugen-5-maj-5.jpeg
ap-21-me-qera-ne-rrugen-5-maj-4.jpeg
ap-21-me-qera-ne-rrugen-5-maj-3.jpeg
shtepi-me-qera.jpeg
shtepi-me-qera-1-11.jpeg
shtepi-me-qera-2-12.jpeg
ap-21-me-qera-ne-rrugen-5-maj-2.jpeg
ap-21-me-qera-ne-rrugen-5-maj-1.jpeg
shtepi-me-qera-3-12.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga 5 Maj, ne fund te rruges jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 90 m2, kati 2 pallat i ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet, korridor dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, i gjithe me parket. Jepet per here te pare me qera.

Jepet me qera 500 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
90 ㎡
Tualete:
1
Kati:
2
Karakteristikat
Ashensore|Ballkon|Dhoma Gjumi|Kati>kati 2|Kuzhine|Mobiluar|Parket|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Dibres
500 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Don Bosko
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kopshti Zoologjik
1 200 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Ramazan Demneri
470 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Botanik
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Kopshti Botanik
450 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Prane Square 21
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rezidenca Platea
450 €
/Muaj
Danja Kaja