Apartament 2+1 me qera tek rruga Kongresi i Manastirit ne Tirane
480 €
Data e publikimit: February 19, 2024
Me Qera
ID e pronës:  65840
ap-21-me-qera-tek-cajupi-9.jpg
ap-21-me-qera-tek-cajupi-1.jpg
ap-21-me-qera-tek-cajupi-8.jpg
ap-21-me-qera-tek-cajupi-6.jpg
ap-21-me-qera-tek-cajupi-2.jpg
ap-21-me-qera-tek-cajupi-3.jpg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga Kongresi i Manastirit, prane shkolles Cajupi , jepet me qera apartament 2+1, me siperfaqe 87 m2, kati i 3 ekzistues. Apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkon. Ofrohet teresisht i mobiluar.

Jepet me qera 50.000 Lek

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
87 ㎡
Tualete:
2
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Dibres
500 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Don Bosko
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kopshti Zoologjik
1 200 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Ramazan Demneri
470 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Botanik
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Kopshti Botanik
450 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Prane Square 21
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rezidenca Platea
450 €
/Muaj
Danja Kaja