Apartament 2+1 me Qira Harry Fultz Tirane
500 €
Data e publikimit: February 21, 2024
Me Qera
ID e pronës:  65848
apartament-21-me-qera-te-harry-fultz-5.jpg
apartament-21-me-qera-te-harry-fultz-3.jpg
apartament-21-me-qera-te-harry-fultz-4.jpg
apartament-21-me-qera-te-harry-fultz-1.jpg
apartament-21-me-qera-te-harry-fultz-2.jpg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga Asim Vokshi, perballe Harry Fultz, disponojme per qera Apartament 2+1, me siperfaqe 72 m2, kati 5 i fundit ne pallat egzistues, i mobiluar. Apartamenti organizohet ne ambient ndenje, aneks i vecuar per gatim i pajisur me te gjitha elektro shtepiaket, 2 dhome gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon.

Jepet me Qira 500 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
72 ㎡
Tualete:
1
Kati:
5
Karakteristikat
Ballkon|Hipotek|Kati>kati 5|Kuzhine|Mobiluar|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Dibres
500 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Don Bosko
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kopshti Zoologjik
1 200 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Ramazan Demneri
470 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Botanik
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Kopshti Botanik
450 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Prane Square 21
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rezidenca Platea
450 €
/Muaj
Danja Kaja