Apartament 2+1 Me Qira Ne Astir Rruga Teodor Keko
Astir
450 €
/Çmimi i Plotë
Data e publikimit: June 7, 2024
Me Qera
ID e pronës:  68163
Astir apartament 1+1 me qira Rruga teodor keko (1)
Astir apartament 1+1 me qira Rruga teodor keko (2)
Astir apartament 1+1 me qira Rruga teodor keko (3)
Astir apartament 1+1 me qira Rruga teodor keko (4)
Astir apartament 1+1 me qira Rruga teodor keko (5)
Astir apartament 1+1 me qira Rruga teodor keko (6)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Apartament 2+1 Me Qira Ne Astir Rruga Teodor Keko. Apartamenti ka siperfaqe 85m2, ndodhet ne katin e 7 me ashensor. Organizohet nga koridori shperndares, salloni ndenjes sebashku me pjesen e gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti te mundeson te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese sa me komode.

Qira 450 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
85 ㎡
Tualete:
1
Kati:
7
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Mobiluar
Sistem Ngrohje
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

21 Dhjetori
750 €
/Muaj
Saimir Zyli

Qera

Rruga e Dibres
500 €
Eneo Kajo

Qera

Kongresi Manastirit
450 €
/Muaj
Eneo Kajo

Qera

Liqeni i Thate
1 200 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Rruga Loni Ligori
360 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Zologjik
600 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Rruga Zef Jubani
750 €
Danja Kaja

Qera

Rruga Kongresi Manastirit
480 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Liqeni i Thate
800 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Rruga Ferit Xhajko
400 €
Bajram Alldervishi