Apartament 2+1 me qira ne Astir Tirane
Astir
450 €
/Muaj
Data e publikimit: July 12, 2024
Me Qera
ID e pronës:  66018
ap21-astir-500E-10.jpeg
ap21-astir-500E-2.jpeg
ap21-astir-500E-11.jpeg
ap21-astir-500E-1.jpeg
ap21-astir-500E-15.jpeg
ap21-astir-500E-13.jpeg
ap21-astir-500E-4.jpeg
ap21-astir-500E-5.jpeg
ap21-astir-500E-16.jpeg
ap21-astir-500E-6.jpeg
ap21-astir-500E-7.jpeg
ap21-astir-500E-8.jpeg
ap21-astir-500E-9.jpeg
ap21-astir-500E-12.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga Sabri Preveza, prane Bar Universit, jepet me qera Apartament 2+1 me siperfaqe 100m2, kati i 4 i nje pallatit te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno, koridor, dy dhoma gjumi, tualete dhe ballkon Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore. Jepet si ne foto.

Jepet me qera 450 Euro.

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
100 ㎡
Tualete:
1
Kati:
4
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Parket
Mobiluar
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Kosovarve
600 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Qera

Yzberisht
450 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Rruga e Elbasanit
850 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Brryli
470 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Porcelan
400 €
/Muaj
Bajram Alldervishi

Qera

Bulevardi Bajram Curri
600 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

21 Dhjetori
750 €
/Muaj
Saimir Zyli

Qera

Rruga e Dibres
500 €
Eneo Kajo

Qera

Kongresi Manastirit
450 €
/Muaj
Eneo Kajo

Qera

Liqeni i Thate
1 200 €
/Muaj
Fatjana Cukali