Apartament 2+1 Me Qira Pazari i Ri Tirane
1 100 €
Data e publikimit: October 27, 2023
Me Qera
ID e pronës:  65528
21-me-qera-te-pazari-i-ri-1-1.jpeg
21-me-qera-te-pazari-i-ri-2-1.jpeg
21-me-qera-te-pazari-i-ri-4-1.jpeg
21-me-qera-te-pazari-i-ri-5-1.jpeg
21-me-qera-te-pazari-i-ri-6-1.jpeg
21-me-qera-te-pazari-i-ri-3-1.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga Qemal Stafa, afer qendres Lincoln, jepet me qera Apartament 2+1, me siperfaqe 110 m2, kati 8 me ashensor, ne nje pallat te viteve te fundit, i mobiluar ne menyre bashkohore, parket, sistem chiller. Organizohet ne soxhorno, 2 dhoma gjumi, korridor, 2 tualete, 2 ballkone. Disponon dhe nje post parkimi ne katin -1.

Jepet me Qera 1100 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
110 ㎡
Tualete:
3
Kati:
8
Karakteristikat
Ashensore|Ballkon|Dhoma Gjumi|Hipotek|Kati>kati 8|Sistem Ngrohje>kondicioner|Kuzhine|Mobiluar|Parket|Sistem Ngrohje>sistem chiller|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga Ramazan Demneri
470 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Botanik
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Kopshti Botanik
450 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Prane Square 21
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rezidenca Platea
450 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Liqeni i Thate
500 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Ali Dem
450 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kompleksi Delijorgji
700 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Pazari i Ri
650 €
/Muaj
Saimir Zyli