Apartament 2+1 me Qira Qender Tirane
850 €
Data e publikimit: February 22, 2024
Me Qera
ID e pronës:  65759
21-me-qera-te-parlamenti-3.jpeg
21-me-qera-te-parlamenti-1.jpeg
21-me-qera-te-parlamenti-2.jpeg
21-me-qera-te-parlamenti-5.jpeg
21-me-qera-te-parlamenti-4.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Ne qender, perballe parlamentit, disponojme per qira Apartament 2+1 me siperfaqe 112 m2, kati 2 banim ne nje pallat te ri te viteve te fundit, me fasada te ventiluara, sistem chiller, dhomat me parket. Apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe ballkon.

Jepet me Qira 850 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
112 ㎡
Tualete:
2
Kati:
2
Karakteristikat
Ashensore|Ballkon|Dhoma Gjumi|Garazh|Hipotek|Kati>kati 2|Sistem Ngrohje>kondicioner|Kuzhine|Mobiluar|Parket|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Liqeni i Thate
500 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Ali Dem
450 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kompleksi Delijorgji
700 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Pazari i Ri
650 €
/Muaj
Saimir Zyli

Qera

Prane Square 21
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Brryli
400 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Ali Dem
490 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
550 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Sadik Petrela
400 €
/Muaj
Danja Kaja