Apartament 1+1 me Qira Rruga e Barrikadave Tirane
800 €
Data e publikimit: March 4, 2024
Me Qera
ID e pronës:  65885
rruga-barrikadave-21-4.jpeg
rruga-barrikadave-21-3.jpeg
rruga-barikadave-21.jpeg
rruga-barrikadave-21-1.jpeg
rruga-barrikadave-21-2.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga e Barrikadave, afer gjimnazit Sami Frasheri, disponojme per qira Apartament 1+1 me siperfaqe 80 m2, kati 3 me ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno,  dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Jepet me Qira 800 Euro

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
80 ㎡
Tualete:
1
Kati:
3
Karakteristikat
Ashensore|Ballkon|Dhoma Gjumi|Hipotek|Kati>kati 3|Sistem Ngrohje>kondicioner|Kuzhine|Mobiluar|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

21 Dhjetori
750 €
/Muaj
Saimir Zyli

Qera

Rruga e Dibres
500 €
Eneo Kajo

Qera

Kongresi Manastirit
450 €
/Muaj
Eneo Kajo

Qera

Liqeni i Thate
1 200 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Rruga Loni Ligori
360 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Zologjik
600 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Rruga Zef Jubani
750 €
Danja Kaja

Qera

Rruga Kongresi Manastirit
480 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Liqeni i Thate
800 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Rruga Ferit Xhajko
400 €
Bajram Alldervishi