Apartament 2+1 Me Qira Bulevardi Zogu I Pare
Bulevardi Zogu I Pare
850 €
/Çmimi i Plotë
Data e publikimit: June 10, 2024
Me Qera
ID e pronës:  68211
Apartament 2+1 me qira prane fakuletetit te shkencave dhe natyres (1)
Apartament 2+1 me qira prane fakuletetit te shkencave dhe natyres (2)
Apartament 2+1 me qira prane fakuletetit te shkencave dhe natyres (3)
Apartament 2+1 me qira prane fakuletetit te shkencave dhe natyres (4)
Apartament 2+1 me qira prane fakuletetit te shkencave dhe natyres (5)
Apartament 2+1 me qira prane fakuletetit te shkencave dhe natyres (6)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Apartament 2+1 Me Qira Bulevardi Zogu Pare. Apartamenti ka siperfaqe 99,5m2, dhe ndodhet ne katin e 3 banim. organizohet nga koridori shperndares, salloni ndenjes sebashku me pjesen e gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti te ,undeson te gjitha facilitetete mundshme per nje jetese sa me komode.

Qira 850 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
100 ㎡
Sipërfaqe Neto:
99,5 ㎡
Tualete:
1
Kati:
3
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Parket
Mobiluar
Sistem Ngrohje
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

21 Dhjetori
750 €
/Muaj
Saimir Zyli

Qera

Rruga e Dibres
500 €
Eneo Kajo

Qera

Kongresi Manastirit
450 €
/Muaj
Eneo Kajo

Qera

Liqeni i Thate
1 200 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Rruga Loni Ligori
360 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Zologjik
600 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Rruga Zef Jubani
750 €
Danja Kaja

Qera

Rruga Kongresi Manastirit
480 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Liqeni i Thate
800 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Rruga Ferit Xhajko
400 €
Bajram Alldervishi