Apartament 2+1 Me Qira Rruga Ramazan Kasa Prane Prokurorise
Ramazan Kasa
700 €
/Çmimi i Plotë
Data e publikimit: June 7, 2024
Me Qera
ID e pronës:  68179
Apartament 2+1 Me Qira Rruga Ramazan Kasa Prane prokurorise (1)
Apartament 2+1 Me Qira Rruga Ramazan Kasa Prane prokurorise (2)
Apartament 2+1 Me Qira Rruga Ramazan Kasa Prane prokurorise (3)
Apartament 2+1 Me Qira Rruga Ramazan Kasa Prane prokurorise (4)
Apartament 2+1 Me Qira Rruga Ramazan Kasa Prane prokurorise (5)
Apartament 2+1 Me Qira Rruga Ramazan Kasa Prane prokurorise (6)
Apartament 2+1 Me Qira Rruga Ramazan Kasa Prane prokurorise (7)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Apartament 2+1 Me Qira Rruga Ramazan Kasa Prane Prokurorise. Apartamenti ka siperfaqe 80m2, ndodhet ne katin e 6 me ashensor ne pallat te ri te pa bauar me pare. Organizohet nga koridori shperndares, salloni ndenjes sebashku me pjesen e gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti te mundeson te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese sa me komode.

Qira 700 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
80 ㎡
Tualete:
1
Kati:
6
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Mobiluar
Sistem Ngrohje
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Dibres
500 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Don Bosko
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kopshti Zoologjik
1 200 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Ramazan Demneri
470 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Botanik
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Kopshti Botanik
450 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Prane Square 21
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rezidenca Platea
450 €
/Muaj
Danja Kaja