Apartament 2+1 me Qira te Sheshi Willson ne Tirane
1 000 €
Data e publikimit: March 12, 2024
Me Qera
ID e pronës:  65255
ap-21-ne-qera-sheshi-willson-8.jpg
ap-21-ne-qera-sheshi-willson-4.jpg
ap-21-ne-qera-sheshi-willson-6.jpg
ap-21-ne-qera-sheshi-willson-2.jpg
ap-21-ne-qera-sheshi-willson-10.jpg
ap-21-ne-qera-sheshi-willson-9.jpg
ap-21-ne-qera-sheshi-willson-11.jpg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Sheshi Willson,pas postes Nr.8 ,  jepet me qira Apartament 2+1, siperfaqe 103 m2, kati 1 banim ne pallat te ri Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet, korridor dhe ballkon . Jepet si ne foto

Jepet me Qira 1000 Euro ne Muaj

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
103 ㎡
Tualete:
1
Kati:
1
Karakteristikat
Ashensore|Ballkon|Dhoma Gjumi|Kati>kati 1|Sistem Ngrohje>kondicioner|Kuzhine|Mobiluar|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Dibres
500 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Don Bosko
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kopshti Zoologjik
1 200 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Ramazan Demneri
470 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Botanik
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Kopshti Botanik
450 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Prane Square 21
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rezidenca Platea
450 €
/Muaj
Danja Kaja